آژانس تبلیغاتی فول سرویس راه ارتباطی دوران تبلیغات (Red Ads)

ما در Red Ads مجموعه‌ای از هنر، تجربه و تخصص به شما ارائه میدهیم . امروزه همچون گذشته و حتی بیش از آن، همه شرکتها و برندها در جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان و تبدیل آنها به مشتری و خریدار  تلاش میکنند. ما با ارائه روش‌های برندسازی خلاقانه و البته برگرفته از علم تبلیغات،  پیامی روشن و صادقانه از محصولات شما به مصرف کنندگان مخابره می کنیم.

در راه ارتباطی دوران تبلیغات، یک تیم هنرمند، خلاق و حرفه ای با کوله باری از تجربه در راه تحقق اهداف کسب و کار شما با شما همکاری می کنند.

هیچ شک و شبه ای نیست که ما میتوانیم با خدمات علمی و استانداردمان در به تصویر کشیدن و کمک به تحقق رویا های شما موثر و مفید باشیم، چون ما به هویت برند، توانایی های فنی و کیفیت خدمات خودمان اعتقاد راسخ داریم و این نشانه قدرت و آزادی تفکر تیم خلاق ما است.

محصول شما هرچه که باشد، یا  هر درجه اهمیتی که داشته باشد ما نهایت احساس مسئولیت را در قبال آن خواهیم داشت و دغدغه ما در آژانس راه ارتباطی دوران تبلیغات، رشد روز افزون کسب و کار شما با استفاده از راهبردهای تبلیغاتی حرفه ای و علمی، تنها بخشی از احساس مسئولت ما در قبال شما است و این محقق نمی شود مگر بر پایه تعامل موثر و بهره گیری از استراتژی های منطبق با ماهیت اهداف بازاریابی شما.

غیر قابل انکار است که کسب و کارهای آینده بیش از پیش، به آژانس های تبلیغاتی نیاز دارد. اما به آژانسی که در بین آنها جلوتر از خط زمانی سیر می کند. آژانسی که وقتی همه چیز رنگ یکنواختی به خود میگیرد، به جلو نگاه می کند و تغییر ایجاد میکند. 

آینده به آژانس تبلیغاتی احتیاج دارد که همانند یک شرکت نوظهور، جسورانه و بی پروا عمل کند ، حتی اگر 50 سال از فعالیت آن می گذرد. و می تواند هر کاری را نه در یک ماه و یک هفته بلکه در یک روز انجام دهد.

آینده به آژانس تبلیغاتی نیاز دارد که خلاقیت را در مرکز هر کاری قرار دهد.

و این فقط با هنر یا علم یا منطق یا تجربه، میسر نیست.

بلکه با بکاریگیری همه این عناصر امکان پذیر است.

آینده به آژانسی تبلیغاتی نیاز دارد که هرگز به عقب نگاه نکند.

آژانسهایی که می دانند نمی توان با پاسخ ها و راه حل های دیروز مشکلات آینده را حل کرد.

آینده به آژانس تبلیغاتی به معنای واقعی نیاز دارد. یکی مثل ما…

راه ارتباطی دوران تبلیغات با نام تجاری RED Ads یک آژانس تبلیغاتی و بازاریابی خلاق و رو به فردا ست که با بهره گیری از تیمی متخصص و با هوش، اهدافی بلند مرتبه را ترسیم کرده و به سوی آینده حرکت میکند.

راه ارتباطی دوران تبلیغات یک آژانس تبلیغاتی پیشرو در زمینه راه حل های تبلیغاتی و بازاریابی است که متخصصان آن با یک چشم انداز در سطح کشوری فعالیت میکنند: ما برای کمک به برندهایی که نقش معناداری در زندگی مردم دارند آمده ایم.

موفقیت در این راه سخت میسر نیست، مگر با بکارگیری همه عناصر زیر و درشتی که در طراحی، اجرا و انتقال یک پیام تبلیغاتی موثر هستند و این برای ما یک اصل مهم و بنیادی است.

اصل بنیادی دیگر ما این است : کسب و کار شما به همان اندازه برایمان مهم که کسب و کار خودمان،  پس موفقیت شما موفقیت ما نیز هست.

و این همان وجه تمایز ماست.

ارزشهای بنیادین ما

  • حفاظت و مراقبت از حقوق ذینفعان از جمله ارزشهای بنیادی شرکت است.
  • قانونگرایی، اجرای قوانین ملی و بین المللی مرتبط با مأموریت شرکت نیز ارزش بنیادی دیگر شرکت است.
  • همسوسازی و هماهنگی میان اهداف شرکت و اهداف شخصی کارکنان در ایجاد تعادل بین کار و زندگی و تأمین رضایتمندی کارکنان و خانواده های آنان، ارزش به شمار میرود.
  • تعالی جویی مستمر در تمام ابعاد شرکت و ارتقای منزلت و کیفیت خدمات شرکت و کسب رضایت مشتریان و توجه به کرامت انسانی همواره در گروه RD ارزشمند تلقی میگردد.
  • بهره وری سرمایه و نیروی انسانی و حفظ سرمایه های مادی و معنوی شرکت از جمله ارزشهای شرکت محسوب میگردد.
  • توسعه فرهنگ یادگیری، نوآوری، خلاقیت، بهبود مستمر، کارگروهی و مشارکت جمعی، دانش محوری، مسئولیت پذیری و مشتری مداری از ارزشهای بنیادی گروه RD میباشد.

اهداف:

هدف والای ما این است که در تحولات بازاریابی،  شریک خلاق و ضروری صاحبان برندها باشیم.

امروز و مسلما در آینده،  برند های معتبر با فناوری های جدید ، مصرف کنندگان توانمند ، تغییر نگرش عمومی ، مدعیان کاملاً جدید و موارد دیگر رقابت می کنند. هدف ما ایجاد استراتژی های برجسته و ایده های قدرتمند است که به برندهای مشتریان ما اجازه می دهد منحصر به فرد ، غیر قابل تعویض ، و روبه جلو باشند. در شبکه ما ، همه ما یک آرمان مشترک داریم: به مشتریان و برندهای های آنها کمک کنیم، رهبرانی باشند که می خواهند باشند ، و رهبری تغییرات را بر عهده بگیرند.

آژانس تبلیغاتی و بازاریابی راه ارتباطی دوران تبلیغات دارای مجوز شماره 08017286 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و همچنین موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 در اجرای سیستم مدیریت کیفیت از شرکت TUV آلمان شده است. 

بیانیه ماموریت ما

ما بوسیله تلفیق هنر، خلاقیت و تخصص، راه ارتباطی شرکتها با مصرف کنندگان را هموار میکنیم و با ارائه تصویر و ساختن هویتی صادقانه از برند و محصولات،  تلاش می کنیم بهترین راه حل را به مشتریانمان ارائه دهیم.

چشم انداز ما

تمام خدمات تبلیغاتی، تمام شرکتها، تمام ایران

تیم مدیریت Red Ads

 

[qode_workflow animate=”yes”][/qode_workflow]

مهندس مسعود الهی

مدیر دپارتمان فیلم و تدوین

 

[icons icon=”fa-instagram” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://www.facebook.com/” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″][icons icon=”fa-twitter” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://www.facebook.com/” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″][icons icon=”fa-whatsapp” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://twitter.com/” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″ margin=”0 0 0 4px”]

دکتر علیرضا گل بابایی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول

مدیر دپارتمان تحقیقات بازار و برند سازی

[icons icon=”fa-instagram” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://www.instagram.com/alirezagbabaei_official” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″][icons icon=”fa-twitter” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://www.twiter.com/alirezagolbabaei” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″][icons icon=”fa-telegram” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://t.me/dralirezagolbabaei” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″ margin=”0 0 0 4px”]

سیما ممتاز

مدیر دپارتمان طراحی و گرافیک

 

[icons icon=”fa-instagram” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://www.facebook.com/” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″][icons icon=”fa-twitter” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://www.facebook.com/” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″][icons icon=”fa-whatsapp” size=”fa-lg” type=”square” border=”yes” link=”https://twitter.com/” target=”_blank” icon_color=”#ffffff” background_color=”#ed3201″ border_color=”#ed3201″ margin=”0 0 0 4px”]