معرفی آژانس تبلیغاتی

راه ارتباطی دوران تبلیغات

هنر،‌ تجربه،‌ تخصص

شرکت ما، راه ارتباطی دوران تبلیغات، با هدف ارائه خدمات تبلیغاتی نوین و با استفاده از روش های خلاق و به روز، به عنوان یک آژانس تبلیغاتی نوظهور و با انگیزه، در حوزه تبلیغات فعالیت می کند.

تیم ما از افراد با تجربه و دانش فنی قوی تشکیل شده است که با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و روش های موثر تبلیغاتی، به مشتریان خود کمک می کنند تا بتوانند بیشتر دیده شوند و بازار خود را گسترش دهند.

اگر شما به دنبال راه حل های ارزان و موثر برای توسعه کسب و کارتان هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم با ما همراه شوید. با تخصص و تجربه ما در حوزه تبلیغات، می توانیم برای شما راه حل هایی ارائه دهیم که به شما کمک می کنند تا به موفقیت بیشتری دست یابید.

از جمله خدماتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم، تحلیل بازار، طراحی وب سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، تبلیغات در گوگل و شبکه های تبلیغاتی مختلف، تولید ویدئوهای تبلیغاتی، طراحی بسته های برندینگ و… است. 

از آنجایی که ما به دنبال رضایت مشتریان خود هستیم، همیشه سعی می کنیم با توجه به نیازهای شما، خدمات مورد نظرتان را به صورت شخصی سازی شده و با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

در کل، ما با تلاش و کوشش برای ارائه خدماتی متفاوت و با کیفیت، به دنبال بهبود کسب و کارها و محصولات شما هستیم. 

image
image

RED Ads یک آژانس تبلیغاتی و بازاریابی با هوش و خلاقیت برای آینده است. تیم متخصص ما با اهداف بلندمدت، در زمینه راه حل های تبلیغاتی و بازاریابی به صورت پیشرو فعالیت می‌کنند.

هدف ما به دست آوردن تأثیرگذاری در زندگی مردم از طریق تبلیغاتی موثرتر برای برندهای مهم است. برای ما، عناصری همچون طراحی، اجرا و انتقال یک پیام تبلیغاتی موثر، برای موفقیت در این راه ضروری هستند.

اصل بنیادین ما موفقیت کسب و کار شماست، زیرا موفقیت شما، موفقیت ماست. این همان وجه تمایز ماست.

ما در شرکت تبلیغاتی راه ارتباطی دوران، با ترکیب هنر، تجربه و تخصص، خدماتی شگفت‌انگیز به شما ارائه می‌دهیم. با بهره‌گیری از روش‌های برندسازی خلاق و علم تبلیغات، بهترین پیام را درباره محصولات شما به مخاطبان مخابره می‌کنیم.

تیم ما در راه تحقق اهداف شما به شما همکاری می‌کند و با هنر، خلاقیت و حرفه‌ای بودن، شما را به رویای تجاری‌تان نزدیک‌تر می‌کند.

ما با اطمینان کامل به هویت برند، توانایی‌های فنی و کیفیت خدمات خود اعتقاد داریم و می‌توانیم با استانداردهای علمی خود به تحقق رویاهای شما کمک کنیم. تیم خلاق ما، نشانه قدرت و آزادی تفکر است.

image

اهداف ما

برخی از اهداف ما عبارتند از:

  1. ارائه راه کارهای خلاقانه و موثر برای تبلیغات و بازاریابی برای کسب و کارها و برندهای مختلف
  2. افزایش شناخت برندها در بین مخاطبین و جامعه
  3. بهبود روند فروش برای کسب و کارها و افزایش درآمد آنها
  4. ساخت و توسعه برندهای قدرتمند و تأثیرگذار در بازار
  5. رشد و توسعه شرکت به عنوان یکی از آژانس‌های تبلیغاتی پیشرو در صنعت
  6. ارائه خدمات با کیفیت و برتری به مشتریان و ارتقای رضایت آنها
  7. همکاری با متخصصین و شرکت‌های معتبر در صنعت برای بهبود کیفیت خدمات و تجربه مشتریان.

چشم انداز ما

چشم‌انداز ما در این آژانس تبلیغاتی، ایجاد یک جامعه‌ای موفق و تأثیرگذار از برندهایی است که با کمک تبلیغات موثر و خلاقانه، توانسته‌اند بازارهای بزرگی را به خود اختصاص دهند و در عین حال به جامعه خدماتی با کیفیت ارائه کنند. با بهره‌گیری از تکنولوژی و دانش مدرن، ما سعی می‌کنیم تا همیشه در صدر رقابت باشیم و در صنعت تبلیغات، به عنوان یک نمونه برتر و موفق شناخته شویم.

بیانیه ماموریت ما

ماموریت ما در این آژانس تبلیغاتی، ارائه راه‌کارهای خلاق و نوآورانه برای کسب و کارها و برندهای مختلف است. ما با بهره‌گیری از دانش و تجربه تیمی متخصص، سعی می‌کنیم با ارائه‌ی راه‌حل‌هایی از جمله تبلیغات و بازاریابی در سطحی بیشتر از حد معمول، به افزایش فروش و دستیابی به اهداف تجاری مشتریانمان کمک کنیم. در کنار این مهم، ارائه خدمات با کیفیت و رعایت اصول اخلاقی در این راه، همیشه در اولویت ماست. ما به دنبال ایجاد روابط مثبت و بلندمدت با مشتریانمان هستیم تا در این مسیر مشترک، به هدف‌های مشتریان و خودمان دست یابیم و با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها و ابزارهای مدرن، برای مشتریانمان ارزش‌هایی بیشتر ارائه کنیم

image
image
image
image
image

ISO 9001:2015

Quality Management Systems

image

دیدگاه ما نسبت به تبلیغات

ما باور داریم که تبلیغات، ابزاری قدرتمند برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است. اما به نظر ما، تبلیغات باید به صورت هوشمندانه و با محتوای ارزشمند و جذاب ارائه شود تا بتواند تأثیرات مثبت برای کسب و کارها و مخاطبان داشته باشد. به همین دلیل، در تمام فعالیت‌های تبلیغاتی خود، ما سعی می‌کنیم بهترین استراتژی‌ها و روش‌های نوین را ارائه دهیم تا به کسب و کارها کمک کنیم تا بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود بدست آورند

مدیران راه ارتباطی دوران تبلیغات

تیم رهبری استراتژیک راه ارتباطی دوران تبلیغات
Avatar

امیر محمد ترکی

مدیر خلاقیت بصری
Avatar

علیرضا گل بابایی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول
Avatar

مسعود الهی

مدیر گروه کارگردانی

همیشه به دنبال استعداد های بی نظیر هستیم

اگر حس میکنید استعداد ویژه ای در صنعت تبلیغات دارید، برای همکاری با راه ارتباطی دوران تبلیغات با ما در تماس باشید.