عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی تبلیغاتی خوب شما را متقاعد می کند که چیزی را خریداری کنید که واقعاً به آن نیاز ندارید. این کار با قرار دادن محصولات، کالاها یا خدمات در مقابل مخاطبان و متقاعد کردن آنها برای علاقه مندی کار می کند. برای دستیابی به این هدف، عکاس تبلیغاتی موفق ترکیبی از مهارت های عکاسی و درک روانشناسی را به کار می گیرد. در اکثر کمپین های تبلیغاتی، عکاسی مهمترین عنصر است. تصویر چیزی است که توجه مصرف کننده را جلب می کند، چه در یک مجله باشد، چه در یک بیلبورد یا در یک وب سایت. عکاسی تبلیغاتی به یک شرکت کمک می کند تا برند خود را ایجاد کند یا به برندسازی مجدد یک شرکت کمک می کند. عکس باید بیش از اینکه صرفاً یک محصول یا برند را نشان دهد، باید احساسات و میل را برانگیزد، و از آنجایی که مصرف کنندگان با تصاویر تبلیغاتی بمباران می شوند، فقط بهترین ها مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرند. عکاسی تبلیغاتی به روش های مختلفی برای برجسته کردن یک محصول یا برند استفاده می شود، مانند: مواد بازاریابی داخلی،‌ بیلبوردها، تبلیغات تلویزیونی، عکس های محصول برای وب سایت ها و … . بهره گیری از یک موسسه متخصص در عکاسی تبلیغاتی حرفه ای، یک سرمایه گذاری ارزشمند در شرکت شما است. هر صنعتی به مهارت متفاوتی از عکاس تبلیغاتی نیاز دارد. استفاده مورد نظر از عکس تبلیغاتی نیز بر نحوه برنامه ریزی عکس تاثیر می گذارد. صرف نظر از نوع عکاسی تبلیغاتی، تحقیق و برنامه ریزی مناسب برای موفقیت کمپین تبلیغاتی حیاتی است.

شیوه زندگی (Life Style)

ما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، پاسخگوی نیازهای تبلیغاتی شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک هستیم. ما می دانیم که انتظار شما از خروجی یک پروژه عکاسی سبک زندگی چه چیزی است و اینجا هستیم تا به موفقیت کمپین شما کمک کنیم. عکاسی سبک زندگی (لایف استایل) یکی از تاثیرگذارترین سبک های عکاسی تبلیغاتی است. این سبک عکسها یکی از انواع عکسهای تبلیغاتی برای معرفی محصولات مختلف و کاربردی زندگی روزمره است. امروزه بسیاری از برندهای مطرح محصولات، به دلیل نمایش محصول در فضایی رئال از این شیوه برای تهیه محتواهای بصری خود استفاده می کنند. تجربه کاری ما اثبات نموده که می توانیم هر جنبه ای از عکاسی سبک زندگی را ثبت کنیم.

غذا

به عنوان یک آژانس تبلیغاتی حرفه ای، تیم ما می تواند به شما در دستیابی به هر هدفی که ممکن است شرکت شما با این پروژه به سمت آن حرکت کند، کمک کند. خدمات ما برای شرکت‌های طراحی، یا رستوران‌ها ایده‌آل است. عکاسان مواد غذایی ما می توانند انواع عکاسی های تبلیغاتی مربوطه را انجام دهند که بخشی از آنها عبارتند از: منوی رستوران ها و وب سایت ها، خوراک تبلیغاتی کیترینگ ها، نماهای ثابت برای تبلیغات تلویزیونی، خوراک تبلیغاتی رستوران هتل ها و اقامتگاه ها، کتاب های آشپزی، مجلات، بسته بندی مواد غذایی و آگهی ها. عکاسی تبلیغاتی غذا در محل کارفرما و هم در استودیو انجام می شود. خدمات عکاسی غذا برای پروژه های با حجم زیاد و همچنین حجم کم ایده آل است.

تولید-محصول

به عنوان موسسه تبلیغاتی با تجربه معتقدیم مهم نیست که شما چه چیزی می فروشید، بلکه دیدگاه خلاقانه و دانش فنی ما برای ایجاد تأثیرات منحصر به فرد در کمپین های تبلیغاتی شما مهم و تاثیر گذار است. اگر به تصاویر عالی برای فروشگاه آنلاین، موارد چاپی، عکس‌های ثابت برای تبلیغات تلویزیونی یا محصولات صنعتی نیاز دارید، تیم عکاسان تبلیغاتی ما می‌توانند عکس‌هایی را که به دنبال آن هستید به شما ارائه دهند. باید توجه دشاته باشید که برداشت اولیه همیشه در تجارت مهم بوده و هست. امروزه بیش از هر زمان دیگری، مصرف کنندگان با تصاویر بمباران می شوند. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات شما در میان افراد جامعه هدف شما برجسته شود و این حاصل از خلاقیت، هنر و تخصص ماست.

پرتره های شرکتی

ما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، برای مقاصد تجاری و تبلیغاتی عکاسی پرتره انجام میدهیم. ما با تیمی از مدیران خلاق و هنری، تهیه‌کنندگان و سبک‌شناسان برای ایجاد پرتره در لوکیشن مشتری یا پرتره استودیویی همکاری می‌کنیم. عکاسان پرتره ما انواع پرتره های تجاری زیر را انجام می دهند: پرتره از مشتری / پرتره های سلبریتی ها / پرتره های اجرایی / پرتره برای تبلیغات. ما یک تیم کامل را به خدمت گرفته ایم تا از هر جنبه ای از فرآیند، از پیش تولید گرفته تا روز (روزهای) عکاسی و پس از تولید همراه پروژه هستند. تیم خلاق ما ماهیت برند شما را با چشم اندازی منحصر به فرد به تصویر می کشد. تجربه، تخصص استراتژیک و تخیل ما چیزی است که ما را از هر منحصر بفرد می سازد.

معماری

ما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، توانایی ارائه تصاویر منحصر بفرد خارجی، داخلی، هوایی و پانوراما که ویژگی های سازه ها و بناهای ساخته شده شما را به نمایش می گذارد داریم. ما دیدگاه و سبک منحصر به فردی را که در طول بیش از ۱۰ سال فعالیت حرفه ای خود به دست آورده‌ایم، در همه کارهای خود به کار می‌گیریم. ما معتقدیم که این امر به ویژه در مورد عکاسی معماری در مقیاس بزرگ اهمیت دارد.ما از هر نوع و اندازه ای از سازه، از آسمان خراش ها و کشتی های تفریحی گرفته تا املاک مسکونی کوچکتر، عکس های معماری شگفت انگیزی می گیریم. اگر به دنبال برجسته کردن پروژه های معماری و ساختمانی خود هستید، ما تیمی در کنار شما هستیم.

اقامتگاه ها

برای قصد دارید زیبایی و امکانات اماکن اقامتی و تفریحی خود را با اهداف تجاری و جذب مشتری بیشتر به نمایش بگذارید؟ به عنوان یک آژانس تبلیغاتی با تجربه کافی در این صنعت، ما می دانیم که برای به تصویر کشیدن ماهیت اقامتگاه شما و تجربه ای که می خواهید به مشتریان ارزشمند خود ارائه دهید، چه چیزی لازم است. ما در تمام جنبه های عکاسی از استراحتگاه ها، اقامتگاهها، هتل ها و سایر مجتمع های اقامتی و تفریحی، با استفاده از عکس های هوایی و عکس های داخلی و خارجی و همچنین عکاسی از رستوران و موارد دیگر متخصص هستیم. ما دانش و تخصص خود را در زمینه‌های سبک زندگی، معماری و عکاسی غذا در عکاسی جذاب اماکن اقامتی و تفریحی برای اهداف تبلیغاتی به کار می‌گیریم.

شرکتهای بزرگ

ما با بخش‌های بازاریابی و تبلیغات سازمانی و تولیدکنندگان و همچنین شرکت‌های طراحی کار می‌کنیم. چه پروژه شما نیاز به عکس محصول، پرتره، عکاسی رویداد یا هر تخصص دیگری داشته باشد، تیم حرفه ای ما اینجا هستند تا مطمئن شوند شرکت شما تصاویر با کیفیت مورد نیاز شما را دریافت می کند. عکاسی شرکتی به رویکردی متفاوت از عکاسی تجاری سنتی نیاز دارد. ما هر پروژه را بر اساس نیازهای مشتریانمان برنامه ریزی می کنیم. با عکاسی شرکتی، هدف ما همیشه برجسته کردن کارکنان شما و به نمایش گذاشتن فرهنگ منحصر به فرد شرکت شما است – با درک نیازهای حساس به زمان دنیای شرکت. عکاس شرکتی ما موارد زیر را ارائه می دهد: گزارش های سالانه / پرتره های اجرایی / رویدادهای شرکتی / جلسات هیئت مدیره / ایجاد تیم تبلیغاتی / رویدادهای خیریه / ضیافت جوایز / ویژگی های مجله